info@perfekcie.cz
+420 773 797 639

O nás

Nehledáme klienty, tvoříme partnerství

Investiční skupina vznikla v roce 2018 jako vyústění aktivit akcionářů na nemovitostním a finančním trhu.

Díky našemu know-how dokážeme na trhu najít právě ty nemovitosti, které jsou skvělými investičními příležitostmi a dále s nimi pracujeme. Další důležitou součástí našich investic jsou podnikatelské úvěry.

Naší poslední složkou je fenomén dnešní doby, investice do kryptoměn. Tento pro nás doplňkový produkt přináší dynamickou složku našeho portfólia investic. Do kryptoměn však vždy investujeme maximálně 10% z našich aktiv tak, abychom vždy zaručili stabilní růst vašich investic.

Proč investovat s námi?

Investiční skupina Perfekcie se soustředí na jasné a transparentní investice s jasně daným výnosem. Díky našemu know-how se tak můžete soustředit pouze na svou práci a koníčky a nemusíte přemýšlet, jak se daří vašim úsporám. Staráme se komplexně o vaši budoucnost a garantujeme vám jasné výsledky. S každým klientem udržujeme osobní přístup a snažíme se vyhovět všem jeho potřebám. Jsme tým plný odborníků a o naše zkušenosti se s vámi rádi podělíme. Koupě našich dluhopisů vám tak přináší vysoké zhodnocení při minimální rizikovosti celé investice.

Náš tým

jskokan

Jakub Skokan

Výkonný ředitel a předseda představenstva

Jakub ve své pozici využívá více než 10 let zkušeností v podnikání a řízení managementu vlastních i partnerských firem a projektů. Určuje směřování společnosti a vyhledává nové investiční projekty a příležitosti, které Perfekcie zastřešuje.

ljurasova2

Ing. Lucie Košová

Office manager

Lucie je motorem a nepostradatelným kolečkem v celém soukolí Perfekcie. Dbá na detaily a termíny. Stala se také styčným bodem pro naše klienty. Na Lucku se prostě můžete spolehnout, vše vám dodá v rychlosti blesku.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.